Інвестуйте в нерухомість вигідно та безпечно

Хочете щодня збільшувати накопичення в своєму гаманці, не докладаючи при цьому жодних фізичних зусиль – інвестуйте розумно, інвестуйте в нерухомість.
Так, для стартапу потрібно мати чималі заощадження і купувати квартиру це завжди неабиякий ризик, особливо якщо купувати її необдумано, і без професіоналів у своїй справі. Саме тому агенція Star Property, що спеціалізується у сфері нерухомості, пропонує Вам консультацію з купівлі та продажу житлового майна, а також розрахунок необхідних грошових вкладень для реалізації вигідного інвестування в Житомирі та нашій області.
Станом на 14 березня 2019 року безпосередньо в межах міста наявне будівництво 18 житлових комплексів, 13 з яких ще будуються, у 2 будинках введено в експлуатацію частину черг, а 3 сучасні багатоповерхівки цілком продано. Аналізуючи ці дані, що доступні на офіційному сайті Star Property.com.ua, можна зробити явний висновок, що нерухомість завжди цінувалася й буде цінуватися, незалежно від курсу міжнародних валют та загальної економічної чи політичної ситуації в країні. Тут головне лише підібрати вдалий момент та об’єкт нерухомості для капіталовкладень та подальшого вигідного грошового прибутку.
Вартість нерухомості стабільно зростає і навіть у тому випадку, якщо відбувається економічна криза, вона закінчиться, і ціни повернуться на колишній рівень та знову почнуть зростати. Всім відомо, що у випадку, коли ціни на нерухомість падають, вартість оренди зростає. Інвестування у нерухоме майно передбачає дуже багато переваг, проте потрібно прораховувати усе до дрібниць: скласти бізнес-план, прорахувати усі витрати та величину доходу для реалізації такого проекту. Саме тому для Ваших раціональних капіталовкладень неабияк потрібна консультація зі спеціалістами. Агенція з нерухомості Star Property може допомогти вам в аналізі стану ринку нерухомості, адже тільки постійний моніторинг та експертна оцінка забезпечить правильний вибір об’єкта для покупки.
Інвестування в нерухомість — це вкладення капіталу з довгостроковою перспективою. При цьому, ефективніше і вигідніше купувати об’єкти в період кризи, за адекватними цінами і за цільовим призначенням.
Якщо ви хочете швидко купити і також оперативно продати нерухомість, краще цього не робити, а розглядати тривалі плани, що обов’язково принесе вам стабільний дохід від здачі в оренду або продажу нерухомості, за сприятливих умов.
Судячи з моніторингу цінової політики на купівлю квартири в місті Житомирі середня ціна за м² становить 11 597 грн, в той час, як мінімальна – 9 000 грн, а максимальна сягає 17 000 грн при курсах USD на 14.03:
– купівля 26.6
– продаж 27.06
та EUR:
– купівля 30.07
– продаж 30.65
Відтак середня орієнтовна площа 1-кімнатної квартири нехай становить 37. 83 м2. Тоді на її придбання за мінімальною ціною необхідно заощадити 340 470 гривень. В середньому, помісячна оренда квартири в Житомирі становить 5 000 грн, тоді, враховуючи сьогоднішній курс долара та євро, який неодмінно змінюватиметься та зростатиме, за 10 років реалізації під оренду житлового приміщення інвестор отримає, як мінімум, 600 000 грн ( 259 530 грн чистими). І це не зважаючи на те, що ми враховували курс валют на сьогоднішній день. Тобто прибуток власника капіталовкладень буде явно більшим в кілька разів.
Звичайно, що для здачі в оренду вигідно купувати універсальну для такої цілі невелику квартиру від 1 до 2 кімнат, бажано, щоб вона була вдало розташована поруч із зупинкою для громадського транспорту, поблизу мережі продуктових магазинів чи супермаркетів, неподалік від пункту медичної допомоги, можливо школи чи дитсадка, а також інших інфраструктур та огранізацій, що необхідні для комфортного проживання потенціальних орендарів інвестованої Вами квартири.
Отож, аби правильно та доцільно обрати локацію, об’єкт інвестування та відповідального забудовника, прорахувати усі можливі прибутки та розробити бізнес-план, для уникнення будь-яких ризиків, звертайтесь в агенцію з нерухомості Star Property.
Брокери нашої компанії працюють без комісії і з любов’ю та повагою до кожного клієнта. Головне правило нашої агенції – ми продаємо тільки те, що купили б самі. Star Property працює тільки з надійними перевіреними забудовниками, тому що на кону наша репутація!

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×


×
×

Замовити тариф “STANDART”


×

Замовити тариф “MEDIUM”


×

Замовити тариф “VIP”


×