Суперакція в Star Property

Житомирська агенція нерухомості Star Property оголошує про суперакцію. Якщо Ви хочете продати свою стару квартиру, придбати житло в новобудові чи стати успішним інвестором – звертайтесь за адресою: вул. Покровська, 81. Адже саме у нас діє безкоштовна пропозиція. Розмістіть своє оголошення на сторінці Star Property за вигідними умовами на основі реклами. Безкоштовна акція діє до 1 травня 2019 року.
Агенція нерухомості Star Property може запропонувати Вашій увазі тільки відповідальних забудовників, які виконують початі проекти та в зазначені терміни віддають готову до заселення квартиру господарю. Ми постійно відстежумоє ситуацію на ринку нерухомості та можемо запропонувати Вам максимальне з можливого. Star Property регулярно проводить угоди із забудовниками і для своїх клієнтів ми розкриваємо всі деталі будинку з середини, чого точно не зробить забудовник. Адже це зовсім не вигідно для нього. Консультанти також допомагають нашим клієнтам продати квартиру в максимально швидкі терміни і тільки на вигідних для нього умовах.
Брокери агенції працюють без відсотків, з любов’ю та повагою до кожного клієнта, адже на кону наша репутація та Ваша довіра. Не пропустіть цю безкоштовну акційну пропозицію і станьте ще одним щасливим клієнтом фірми Star Property.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×


×
×

Замовити тариф “STANDART”


×

Замовити тариф “MEDIUM”


×

Замовити тариф “VIP”


×